Kadencja V

  1. Augustyniak Mirosław Jan
    PSL
  2. Bartelski Wojciech Jan
    PO
  3. Bornowska Katarzyna Anna
    PO
  4. Chrzanowski Witold
    PSL
  5. Domżała Cecylia
    PSL
  6. Dziekanowski Dariusz Paweł
    PO
  7. Fogiel Radosław Aleksander
    PiS
  8. Gańko Grzegorz
    PSL
  9. Gołąbek Zbigniew
    PSL
  10. Górska Agnieszka Beata
    PiS
  11. Gruszka Jolanta
    PO
  12. Kawęcki Krzysztof
    Prawica Rzeczypospolitej
  13. Kierzkowska Urszula Anna
    PO
  14. Koczorowska Jolanta Maria
    PO
  15. Kolczyński Paweł XII 2015 r. - mandat po M. Wąsiku
    PiS
  16. Kołodziejski Witold Czesław
    PiS
  17. Kotlewski Stefan Józef
    PO
  18. Krajnow Igor I 2017 r. - mandat po M. Komorowskim
    PO
  19. Krawczyk Wiesława
    PSL
  20. Krupiński Marian
    PSL
  21. Kucharski Tomasz Antoni
    PO
  22. Lanc Elżbieta
    PO
  23. Małek Marzena XII 2015 r. - mandat po A. Krupce
    PiS
  24. Obermeyer Paweł Jerzy
    PSL
  25. Opara Jakub Marcin
    PiS
  26. Orliński Mirosław Adam
    PSL
  27. Orzełowska Janina Ewa
    PSL
  28. Pacholczak Bożenna Teresa
    PSL
  29. Paprocka-Ślusarska Wioletta
    PO
  30. Piekarska Katarzyna Maria
    Radni Niezrzeszeni
  31. Piłka Marian
    Prawica Rzeczypospolitej
  32. Przybytniak Leszek Janusz
    PSL
  33. Raboszuk Wiesław Mariusz
    PO
  34. Rajkowski Rafał XII 2015 r. - mandat po L. Ruszczyku
    PO
  35. Rakowski Ludwik Jerzy
    PO
  36. Rejczak Jan
    PiS
  37. Ryś-Ferens Erwina Lilia
    PSL
  38. Sikora Anna Ewa
    Radni Niezrzeszeni
  39. Stalińska Dorota Janina
    PSL
  40. Struzik Adam Krzysztof
    PSL
  41. Strzałkowski Krzysztof Grzegorz
    PO
  42. Strzembosz Piotr Henryk
    Prawica Rzeczypospolitej
  43. Szymańska Ewa Izabella
    PiS
  44. Tchórzewski Karol
    PiS
  45. Wielgus Jerzy X 2015 r. - mandat po M. Dworczyku
    PiS
  46. Winiarski Krzysztof XII 2015 r. - mandat po A. Wargockiej
    PiS
  47. Wojciechowska Martyna Magdalena
    PiS
  48. Wojciechowski Piotr XII 2015 r. - mandat po P. Uścińskim
    PiS
  49. Zdzikot Tomasz Władysław
    PiS
  50. Żelazowska Bożena Jadwiga
    PSL
  51. Żochowski Krzysztof Jan
    PiS

RADNI USTĘPUJĄCY PRZED KOŃCEM KADENCJI
  1. Dworczyk Michał Paweł
    PiS
    IX 2015 - wygaśnięcie mandatu
  2. Gajewska Kinga Magdalena
    PO
    XI 2015 r. - wygaśnięcie mandatu
  3. Komorowski Maurycy
    PO
    XII 2016 r. - zmarł w trakcie kadencji (mandat po K. Gajewskiej)
  4. Krupka Anna Maria
    PiS
    XI 2015 r. - wygaśnięcie mandatu
  5. Ruszczyk Leszek Jan
    PO
    XI 2015 r. - wygaśnięcie mandatu
  6. Uściński Piotr Michał
    PiS
    XI 2015 r. - wygaśnięcie mandatu
  7. Wargocka Teresa Anna
    PiS
    XI 2015 r. - wygaśnięcie mandatu
  8. Wąsik Maciej Roman
    PiS
    XI 2015 r. - wygaśnięcie mandatu

Szanowni Państwo, jeżeli opublikowany artykuł nie jest prawidłowo odczytany przez czytnik ekranu, prosimy o przesłanie uwag do artykułu wraz z podaniem linka do informacji, której dotyczy pytanie. Postaramy się udostępnić bardziej czytelny plik.